kdo jsme

Společnost LUXERA zakládá svůj mezinárodní obchodní úspěch na dlouholetých zkušenostech s vývojem, výrobou i prodejem svítidel. Důkladně známe vkus i potřeby zákazníků, kteří u nás nacházejí přesně to, co hledají - estetické, funkční, klasické i inovativní osvětlovací tělesa, ekologické světelné zdroje, jakož i komplexní řešení osvětlení interiérů a exteriérů.

Efektivní přímý vztah s výrobci nám umožňuje nabídnout svým partnerům nejvýhodnější ceny, precizní zaměřené služby a dobrou obchodní podporu.


Přesvědčte se na vlastní oči

Bohatý výběr z nabídky svítidel vám rádi předvedeme v moderních prostorách výstavní síně, kterou najdete v Bratislavě na Bajkalské ulici. Stala se místem pracovních jednání i příjemných setkání, kde uvádíme nové kolekce a jednáme s domácími i zahraničními dodavateli či partnery. Pomáhá nám udržet si neustálý úzký kontakt se spotřebiteli a pružně reagovat na vývojové trendy na trhu.
Slovenská centrála se sídlem v Pezinku postupně rozšířila své aktivity do Polska, České republiky, Litvy, Maďarska a Bulharska, kde vybudovala dceřiné firmy , společné podniky a partnerské zastoupení.


luxery facts

2009 - Založení firmy luxery s.r.o. na Slovensku
2009 - Založení firmy luxery Ltd. BG v Bulharsku
2010 - Otevření show room luxery v Sofii s plochou 380m 2
2010 - Založení luxery Kft.HU v Maďarsku
2011 - Otevření show room luxery v Bratislavě s plochou 205m 2

www.luxera-lighting.com | Copyright © Luxera s.r.o.