Kto sme

Spoločnosť LUXERA zakladá svoj medzinárodný obchodný úspech na dlhoročných skúsenostiach s vývojom, výrobou i predajom svietidiel. Dôkladne poznáme vkus aj potreby zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú presne to, čo hľadajú – estetické, funkčné, klasické aj inovatívne osvetľovacie telesá, ekologické svetelné zdroje, ako aj komplexné riešenia osvetlenia interiérov a exteriérov.

Efektívny priamy vzťah s výrobcami nám umožňuje ponúknuť svojim partnerom najvýhodnejšie ceny, precízne zamerané služby a dobrú obchodnú podporu.


Presvedčte sa na vlastné oči

Bohatý výber z ponuky svietidiel vám radi predvedieme v moderných priestoroch vzorkovne, ktorú nájdete v Bratislave na Bajkalskej ulici. Stala sa miestom pracovných rokovaní aj príjemných stretnutí, kde uvádzame nové kolekcie a rokujeme s domácimi i zahraničnými dodávateľmi či partnermi. Pomáha nám udržať si neustály úzky kontakt so spotrebiteľmi a pružne reagovať na vývojové trendy na trhu.

Slovenská centrála so sídlom v Pezinku postupne rozšírila svoje aktivity do Poľska, Českej republiky, Litvy, Maďarska a Bulharska, kde vybudovala dcérske firmy, spoločné podniky a partnerské zastúpenia.


Luxera facts

2009 - Založenie firmy Luxera s.r.o. na Slovensku
2009 - Založenie firmy Luxera Ltd. BG v Bulharsku
2010 - Otvorenie show room Luxera v Sofii s plochou 380m2
2010 - Založenie Luxera Kft.HU v Maďarsku
2011 - Otvorenie show room Luxera v Bratislave s plochou 205m2

www.luxera-lighting.com | Copyright © Luxera s.r.o.